phone2 00421 907 05 05 15  mail2 e-mail: 

O nás

Fithaus je klimatizované, moderné, športové stredisko v kde sa okrem posilovne prevádzkuje squash ,spinning, zumba ,jóga ,kick box arobic a step aerobic.V športovej hale môžete boxovať ,zahrať streetbball alebo stolný tenis.
Športové stredisko je vybavené vzduchotechnikou ktorá Vám zaistí vždy prívod čerstvého kyslíku a ideálnu teplotu pre Vaše aktivity. Fitnesscentrum je určené pre každého bez ohľadu na vek, pohlavie a športové ambície. Pre mladších i starších, pre športovcov, pre mužov, pre pracujúce ženy i ženy v domácnosti, ako aj pre večne vyťažených podnikateľov, pre ľudí trpiacich nadváhou, pre seniorov i deti. Pre každého, kto chce urobiť niečo so sebou, chce si sformovať alebo vypracovať postavu či schudnúť a zmeniť svoje návyky smerom k aktívnemu i zdravému životnému štýlu.
Možnosť cvičenia pod dohľadom odborníka.
Tí, ktorí predtým necvičili sa naučia, ako správne cvičiť na jednotlivých strojoch, ale aj ako sa stravovať.
K dispozícii je tiež masérsky salón, ako aj bar s predajom špičkových doplnkov výživy ( ALL Stars ,Biotech,Scitec Acaico ), kávy a iných nápojov či produktov.
Ponúkame poradenstvo ohladne doplnkov výžívy ,stravovania a kondičnej prípravy športovcov.Každému klientovi v prípade záujmu vypracujeme jedálniček i tréningový plán a poskytneme individuálnu starostlivosť.

Vybavenie posilovne :

posilovacie stroje Technogym a Life fitness
-plocha 900m²
-stroje 34 ks
-rozpätie jednoručiek od 0,5 - 50 kg (39 párov)

Kardio zóna

  • bežiaci pás 6 ks
  • stacionárny bicykel 13 ks
  • stacionárny bicykel s opierkov 1 ks
  • steper 2 ks
  • eliptický trenažér 2 ks

Služby

posilovna-iconsquash-iconspinning-icontelocvicna-iconkick-box-aerobic-icon